Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Sun Marbert de dama

Sun Marbert de dama

Sun Marbert de dama Imagini

Sun de Marbert este un parfum Floral Fructat de dama. Sun a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt grapefruit, mandarina si pepene; notele de mijloc sunt iasomie si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal si vanilie.

grapefruit mandarina pepene

iasomie lacramioare

lemn de santal vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sun by Marbert.

Sun Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marbert Sun fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marbert Sun, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sun dupa Marbert. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sun de Marbert reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Bruno Banani Pure Woman Byblos Blu Light Fever Acqua di Biella Janca Cafe Parfums Cafe South Beach Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Loewe A Mi Aire Lanvin Jeanne La Rose Adolfo Dominguez U Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Beyonce Heat Rush