Designeri » M » Floral « Grupuri

Mod Noir Marc Jacobs de dama

Mod Noir Marc Jacobs de dama

tuberoza
Mod Noir Marc Jacobs de dama Imagini

Mod Noir de Marc Jacobs este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou Mod Noir a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Delville. Notele de varf sunt note verzi, clementina si yuzu; notele de mijloc sunt gardenie, nufar, magnolie si tuberoza; Notele de baza sunt mosc, floare de portocal si nectarina.

note verzi clementina yuzu

gardenie nufar magnolie tuberoza

mosc floare de portocal nectarina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mod Noir by Marc Jacobs.

Mod Noir Recenziile parfumurilor

geanina_gandac
geanina_gandac

Love.Love.Abia astept vara ca sa pot purta din nou parfumul meu Mod Noir.Aventura noastra - a mea si a acestui parfum - a inceput intr-o calduroasa zi de primavara.Cautam un parfum pentru poseta si am intrat la Sephora. O domnisoara foarte draguta mi-a aratat rollerball-ul de la Mod Noir.L-am mirosit si l-am cumparat pe loc, fara sa ma gandesc prea mult.Mirosea ata de bine, mirosea a vara.Nu incercasem niciodata un parfum Marc Jacobs dar acesta a fost pentru mine.Bineinteles ca am cumparat si o sticla de parfum care,intre noi fie vorba e foarte chic.Nu persista mult pe pielea mea dar asa am motive sa folosesc mai mult fiindca e fresh si cremos.Are destula gardenia pentru a mirosi bine,indraznet si modern.Este un parfum floral pentru vreme calduroasa de vara.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marc Jacobs Mod Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marc Jacobs Mod Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mod Noir dupa Marc Jacobs. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mod Noir de Marc Jacobs reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora L`Occitane en Provence Rose & Reine Carven Madame de Carven Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Carolina Herrera Flore Cafe Parfums Cafe Green M∙A∙C Turquatic Emilio Pucci Vivara Black Edition Tsi-La Organic Kizes Aloha Beauty Red Hibiscus