Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Biwa Marc Joseph de dama

Biwa Marc Joseph de dama

fin condimentat

Biwa de Marc Joseph este un parfum Floral Fructat de dama. Notele de varf sunt lamaie, coacaze negre si piper roz; notele de mijloc sunt iasomie, lacramioare si mure; Notele de baza sunt vanilie, mosc si zmeura.

lamaie coacaze negre piper roz

iasomie lacramioare mure

vanilie mosc zmeura

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Biwa by Marc Joseph.

Biwa Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marc Joseph Biwa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marc Joseph Biwa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Biwa dupa Marc Joseph. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Biwa de Marc Joseph reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cartier Delices Gucci Envy Me Sonia Rykiel Rykiel Rose Escada Escada S Lancetti Etre Special Edition IV Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Avon Make Me Wonder Liz Claiborne Spark Seduction Jennifer Lopez Live Platinum Andy Warhol Marilyn Rose Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes