Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Marc O`Polo Woman 2006 Marc O`Polo de dama

Marc O`Polo Woman 2006 Marc O`Polo de dama

fin condimentat

Marc O`Polo Woman 2006 de Marc O`Polo este un parfum Floral Fructat de dama. Marc O`Polo Woman 2006 a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt coacaze negre, piper roz, mandarina si grapefruit; notele de mijloc sunt caisa, pepene si frunze de arbore de matase; Notele de baza sunt stanjenel, lemn de santal, ambra si mosc.

coacaze negre piper roz mandarina grapefruit

caisa pepene frunze de arbore de matase

stanjenel lemn de santal ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Marc O`Polo Woman 2006 by Marc O`Polo.

Marc O`Polo Woman 2006 Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

A fost o surpriza placuta avand in vedere ca este un brand de care nu am mai auzit, nefiind popular in parfumerie. In primul rand este o apa de toaleta ca urmare asteptarile nu au fost prea mari, dar una peste alta am fost incantata de mirosul placut, usor, fin, in care am identificat foarte putin citricele si mai mult mosc, ambra, iris, pepene si lemn de santal.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Marc O`Polo Woman 2006 dupa Marc O`Polo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Marc O`Polo Woman 2006 de Marc O`Polo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Guerlain My Insolence S. Cute Love Berry Red Laura Biagiotti Venezia Pastello Aftelier Cassis Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Lili Bermuda Petals Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Corine de Farme Hannah Montana Kylie Minogue Pink Sparkle Paco Rabanne Lady Million