Designeri » M » Aromatic Condimentat « Grupuri

Sideris Maria Candida Gentile unisex

Sideris Maria Candida Gentile unisex

Il am: 1 Semnatura mea: 1

ceara de albine
Sideris Maria Candida Gentile unisex Imagini Sideris Maria Candida Gentile unisex Imagini

Sideris de Maria Candida Gentile este un parfum Aromatic Condimentat unisex. Sideris a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Maria Candida Gentile. Notele de varf sunt laudanum frantuzesc, sofran, tamaie, smirna si piper; Nota de mijloc este ceai de munte Sideritis; Notele de baza sunt lemn de santal, rasina benzoica, note lemnoase si ceara de albine.

laudanum frantuzesc sofran tamaie smirna piper

ceai de munte Sideritis

lemn de santal rasina benzoica note lemnoase ceara de albine

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sideris by Maria Candida Gentile.

Sideris Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Maria Candida Gentile Sideris fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Maria Candida Gentile Sideris, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sideris dupa Maria Candida Gentile. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sideris de Maria Candida Gentile reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Lorenzo Villoresi Garofano Lorenzo Villoresi Spezie Odori Zafferano L`Artisan Parfumeur Tea for Two s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Demeter Fragrance Always Energetic DSH Perfumes Piment et Chocolat N10Z Intense Masculinity by Intense Yachtsman Zanzibar Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger NANADEBARY Green Keiko Mecheri Paname