Designeri » M » « Grupuri

Mogadess MariaLux unisex

Mogadess MariaLux unisex

scortisoara

Mogadess de MariaLux este un parfum unisex. Acesta este un parfum nou Mogadess a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta floare de portocal, piper rosu, portocala amaruie, capsuni, tagetes, lemn de palisandru, rasina benzoica, cacao, scortisoara, cardamom, cedru, coriandru, tarhon, lemn de santal, olibanum, ambra si vanilie.

floare de portocal piper rosu portocala amaruie capsuni tagetes lemn de palisandru rasina benzoica cacao scortisoara cardamom cedru coriandru tarhon lemn de santal olibanum ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mogadess by MariaLux.

Mogadess Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre MariaLux Mogadess fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre MariaLux Mogadess, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mogadess dupa MariaLux. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mogadess de MariaLux reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Reminiscence Mi Fa Porsche Design The Essence Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Parfum d`Empire Eau de Gloire Demeter Fragrance Pure Soap Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Rubino Cosmetics Room 726 Red John Varvatos Artisan Black Madonna Nudes 1979 Sparkle Jeanne Arthes Boum Honey