Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Hello Kitty London Marks and Spencer de dama

Hello Kitty London Marks and Spencer de dama

Hello Kitty London de Marks and Spencer este un parfum Floral Fructat de dama. Hello Kitty London a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta vanilie, portocala si mar rosu.

vanilie portocala mar rosu

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hello Kitty London by Marks and Spencer.

Hello Kitty London Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Marks and Spencer Hello Kitty London fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Marks and Spencer Hello Kitty London, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hello Kitty London dupa Marks and Spencer. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hello Kitty London de Marks and Spencer reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Escada Pacific Paradise Ghost Ghost Deep Night Versace Versus Time For Pleasure Benetton Cumbia Colors Woman Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Donna Karan DKNY Summer 2008 Laura Mercier Eau Gourmande Violette Lanvin Jeanne Lanvin Loewe A Mi Aire O Boticario Femme.com Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Victoria`s Secret Endless Love