Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Matsu Mi Masaki Matsushima unisex

Matsu Mi Masaki Matsushima unisex

Matsu Mi de Masaki Matsushima este un parfum Floral Fructat unisex. Acesta este un parfum nou Matsu Mi a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt mandarina, maracuia, lici si caisa; notele de mijloc sunt iris, trandafir, extract de cedru alb si bujor; Notele de baza sunt ambroxan, tamaie si mosc.

mandarina maracuia lici caisa

iris trandafir extract de cedru alb bujor

ambroxan tamaie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Matsu Mi by Masaki Matsushima.

Matsu Mi Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Masaki Matsushima Matsu Mi fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Masaki Matsushima Matsu Mi, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Matsu Mi dupa Masaki Matsushima. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Matsu Mi de Masaki Matsushima reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Iceberg Fluid Woman Escada Rockin' Rio Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Salvador Dali Eau de RubyLips Missoni Aria Missoni Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Gres Cabotine Bleu Fiorucci Fiorucci Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Eclectic Collections Mantra Victoria`s Secret Sweet Temptation