Designeri » M » Oriental Fougere « Grupuri

Mauboussin Homme Mauboussin de barbati

Il am: 2 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

scortisoara
Mauboussin Homme Mauboussin de barbati Imagini

Mauboussin Homme de Mauboussin este un parfum Oriental Fougere de barbati. Mauboussin Homme a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Alberto Morillas. Notele de varf sunt rozmarin, lavanda si bergamot; notele de mijloc sunt paciuli, scortisoara si salvie; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc si vanilie.

rozmarin lavanda bergamot

paciuli scortisoara salvie

lemn de santal mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mauboussin Homme by Mauboussin.

Mauboussin Homme Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mauboussin Mauboussin Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mauboussin Mauboussin Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mauboussin Homme dupa Mauboussin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mauboussin Homme de Mauboussin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Fougere
Nikos Sculpture pour Homme Puma Flowing Man Joop! Joop! Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Paul Smith Paul Smith London Men Jean Patou Patou pour Homme By Kilian A Taste of Heaven Nobile 1942 Aqua Nobile Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Bond No 9 Cooper Square