Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

4711 Nouveau Cologne Maurer & Wirtz unisex

4711 Nouveau Cologne Maurer & Wirtz unisex

4711 Nouveau Cologne Maurer & Wirtz unisex Imagini

4711 Nouveau Cologne de Maurer & Wirtz este un parfum Floral Fructat unisex. 4711 Nouveau Cologne a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt yuzu, coacaze negre si lici; notele de mijloc sunt muscata, heliotrop si bujor; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si boabe de tonka.

yuzu coacaze negre lici

muscata heliotrop bujor

mosc lemn de santal boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 4711 Nouveau Cologne by Maurer & Wirtz.

4711 Nouveau Cologne Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Niste fructicele lesinate inmuiate-n apa, hai sa va vand un parfumel! Si daca ati sti ce tam-tam s-a mai facut pe aici, cate placate de reclama prin toate statiile de autobuz, cate servetele parfumate si probe s-au mai impartit peste tot, de ziceai ca au reinventat apa de colonie noua, comunismul cu fata umana, iti da de toate si nu-ti ia nimic!
Cred ca si ce-i inlocuieste tatalui meu la dializa are potential mai mare de vanzare decat aceasta zemosenie!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Maurer & Wirtz 4711 Nouveau Cologne fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Maurer & Wirtz 4711 Nouveau Cologne, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 4711 Nouveau Cologne dupa Maurer & Wirtz. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 4711 Nouveau Cologne de Maurer & Wirtz reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Christian Dior Dior Star Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Elizabeth Arden Red Door Velvet Estée Lauder Brasil Dream Jardin de France Diamondra O Boticario Floratta in Rose O Boticario Linda Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Next Just Pink Bloom Marc de la Morandiere Ayako Roberto Capucci Nuance