Designeri » M » Lemnos Aromatic « Grupuri

Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati

Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati

Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini Tabac Original Maurer & Wirtz de barbati Imagini

Tabac Original de Maurer & Wirtz este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Acesta este un parfum nou Tabac Original a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt petit grain, neroli, bergamot, lamaie si piper; notele de mijloc sunt lavanda, muscata, musetel si stejar; Notele de baza sunt garoafa, lemn de santal, vetiver, mosc si ambra.

petit grain neroli bergamot lamaie piper

lavanda muscata musetel stejar

garoafa lemn de santal vetiver mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tabac Original by Maurer & Wirtz.

Tuscany Per Uomo

Tabac Original Recenziile parfumurilor

zozo
zozo

Totalmente de acord cu voi,Dana Maria respectiv kissylaw.Chiar azi mi-am aplicat putin pe incheietura ca sa ma reobisnuiesc cu el inainte sa-ncep sa-l port din nou.Toate cele bune tuturor!

Dana Maria
Dana Maria

Miroase ca lotiunile dupa ras ale bunicilor nostri, e un miros atat de masculin, atat de lemnos, atat de interesant! Daca un pustiulica din asta cu creasta si tatuaje l-ar mirosi, probabil ar rade si ar zice ca e naspa, dar nu e deloc asa. E intr-adevar un miros pentru o persoana trecuta chiar de 50 de ani, dar e minunat. Miroase a barbat, nu a pisi de club.

kissylaw
kissylaw

Miroase a proaspat, a curat, a guler alb si mansete, a obraz proaspat ras. Este un parfum "old school" (citric, usor lemnos si soapy) care sigur te va face sa te gandesti la parintii si bunicii tai. Este din alt timp, cand barbatii erau barbati, femeile erau femei si era aproape un sacrilegiu sa iti imaginezi ca ar putea exista parfumuri unisex. Seamana bine cu Aramis Tuscany Per Uomo. Mie imi place foarte mult, chiar daca pare un parfum pentru persoane mai putin tinere. Nu este pentru pitiponci. Daca esti genul care se epileaza pe corp si nu poate iesi din casa fara sa consulte ultima revista de moda, orienteaza-te catre altceva.

Tabac Original by Maurer & Wirtz 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Maurer & Wirtz Tabac Original fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Maurer & Wirtz Tabac Original, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tabac Original dupa Maurer & Wirtz. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tabac Original de Maurer & Wirtz reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Joop! What About Adam Burberry Burberry Men Lalique Encre Noire Givenchy Pi Fraiche Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Jasper Conran Mister Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Joop! Joop! Thrill Man Davidoff Adventure Amazonia Etro Pegaso Cuba Paris Cuba Gold Detaille Escrimeur