Designeri » M » Pielarie « Grupuri

French Leather Memo unisex

French Leather Memo unisex

Avut: 1

French Leather Memo unisex Imagini French Leather Memo unisex Imagini French Leather Memo unisex Imagini

French Leather de Memo este un parfum Pielarie unisex. Acesta este un parfum nou French Leather a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Alienor Massenet. Parfumul prezinta lamaie verde, piper roz, salvie, ienupar, apa de trandafiri, cedru, rasina, vetiver, mosc alb si piele intoarsa.

lamaie verde piper roz salvie ienupar apa de trandafiri cedru rasina vetiver mosc alb piele intoarsa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about French Leather by Memo.

Rose Anonyme
D&G Light Blue

French Leather Recenziile parfumurilor

Marisi
Marisi

French leather este cel mai usor, mai purtabil si mai feminin parfum din seria parfumurilor pielarie ale casei Memo.
Un trandafir senzual, rafinat dar nu dulce, usor asprit de notele de pielarie - dar o piele atat de fina, catifelata incat se completeaza perfect cu frumusetea trandafirului.Este foarte bine lucrat si mixat, l-as incadra intre Calypso ca si stil dar nu stiu de ce imi seamana si cu Rose Anonyme fara oud, ceea ce il face mai purtabil si mai luminos, foarte rafinat si elegant.
Persistenta buna, siaj mediu!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Memo French Leather fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Memo French Leather, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica French Leather dupa Memo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre French Leather de Memo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Gres Cabochard English Leather English Leather Black Esteban Cuir Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Cerruti L`Essence de Cerruti Acca Kappa 1869 Axe Axe Instinct Adidas Adidas Dare Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Canali Canali dal 1934 Krigler Lieber Gustav Montale Aoud Leather