Designeri » M » Oriental « Grupuri

Lalibela Oud Memo unisex

oud
tabac
acorduri de cocos

Lalibela Oud de Memo este un parfum Oriental unisex. Lalibela Oud a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta orhidee, iasomie, nuca de cocos, trandafir, paciuli, vanilie, tutun, olibanum, labdanum si Lemn de Agar(Oud).

orhidee iasomie nuca de cocos trandafir paciuli vanilie tutun olibanum labdanum Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lalibela Oud by Memo.

Lalibela Oud Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Memo Lalibela Oud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Memo Lalibela Oud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lalibela Oud dupa Memo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lalibela Oud de Memo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Antonio Banderas Spirit for Men Fendi Asja Fendi Prada No9 Benjoin Montale Aoud Collection - Golden Aoud L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Lavanila Laboratories Pure Vanilla Catherine Lara Aral Un des Sens Oriflame Amber Elixir Boadicea the Victorious Explorer Rasasi Oudh al Suifi Acqua Novara odo-res 73 Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent