Designeri » M » Oriental Condimentat « Grupuri

Manoa Memo de dama

Manoa Memo de dama

Manoa Memo de dama Imagini Manoa Memo de dama Imagini Manoa Memo de dama Imagini

Manoa de Memo este un parfum Oriental Condimentat de dama. Manoa a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt ghimbir, bergamot si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt stanjenel, boabe de tonka si chiparos; Notele de baza sunt laudanum frantuzesc, opoponax si vanilie.

ghimbir bergamot lamaie de Amalfi

stanjenel boabe de tonka chiparos

laudanum frantuzesc opoponax vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Manoa by Memo.

Manoa Recenziile parfumurilor

mariain
mariain

Ei da, asta da parfum oriental frumos, de purtat si iubit mai ales pe vreme mai rece!
Cred ca opoponaxul e vedeta aici, in crescendo, tot mai cald si aromat, laudanum, tonka,vanilie, iris... Foarte frumos, nuantat, bogat, aromat, imi place foarte mult! La inceput imi pare un pic mai aspru, dar devine foarte tandru pe masura ce se dezvolta. Dureaza si dureaza...Foarte longeviv si cu proiectie buna. Il invit clar la mine acasa!

Manoa by Memo 4.00 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Memo Manoa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Memo Manoa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Manoa dupa Memo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Manoa de Memo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Atelier Cologne Vanille Insensee Lancome Poeme Guerlain Bois d'Armenie Frederic Malle Portrait of a Lady James Heeley Iris de Nuit Xerjoff 1888 Profumum Roma Dolce Acqua Guerlain Vol de Nuit Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22 Guerlain Rose Nacree du Desert Carner Barcelona Cuirs Jul et Mad Paris Stilettos on Lex Diptyque Philosykos Robert Piguet Calypso Guerlain Shalimar Serge Lutens Chergui Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Prada Infusion d'Iris Guerlain Tonka Imperiale