Designeri » M » Floral Verde « Grupuri

Eau de M Soar Menard de dama

Eau de M Soar Menard de dama

Eau de M Soar de Menard este un parfum Floral Verde de dama. Creatorul acestui parfum este Shuji Suzuki. Parfumul prezinta lacramioare, iasomie, note verzi, ceai, cedru si mosc.

lacramioare iasomie note verzi ceai cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de M Soar by Menard.

Eau de M Soar Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Menard Eau de M Soar fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Menard Eau de M Soar, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de M Soar dupa Menard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de M Soar de Menard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
CB I Hate Perfume I am a Dandelion Escada Escada Sport  Feeling Free Victorio & Lucchino Luz Gucci Gucci Rush Summer Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Philosophy Pure Grace Gres Pastel de Cabotine Bill Blass Couture 8 O Boticario Arbo Female TerraNova White Ginger St. John White Camellia Jeanne Arthes Boum Muscat