Designeri » M » Lemnos Condimentat « Grupuri

Mercedes Benz Intense Mercedes-Benz de barbati

Il am: 1 Semnatura mea: 1

ozonic
Mercedes Benz Intense Mercedes-Benz de barbati Imagini

Mercedes Benz Intense de Mercedes-Benz este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Mercedes Benz Intense a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt bergamota de Calabria, lamaie, mandarina italieneasca si frunza de violeta; notele de mijloc sunt piper de Bourbon, galbanum, nucsoara si violeta; Notele de baza sunt cedru, vetiver de Bourbon, paciuli si cetalox.

bergamota de Calabria lamaie mandarina italieneasca frunza de violeta

piper de Bourbon galbanum nucsoara violeta

cedru vetiver de Bourbon paciuli cetalox

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mercedes Benz Intense by Mercedes-Benz.

Fahrenheit
Mercedes-Benz

Mercedes Benz Intense Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mercedes-Benz Mercedes Benz Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mercedes-Benz Mercedes Benz Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mercedes Benz Intense dupa Mercedes-Benz. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mercedes Benz Intense de Mercedes-Benz reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Hermes Rocabar Chanel Allure Homme Sport Karl Lagerfeld Jako Davidoff Adventure Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Ajmal Shadow Nez a Nez Foret de Becharre Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Peter Andre Conditional Galimard Galimar Le Cherche Midi No. 20 Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose