Designeri » M » Oriental Floral « Grupuri

Mimmina Mimmina de dama

tuberoza
ozonic
Mimmina Mimmina de dama Imagini

Mimmina de Mimmina este un parfum Oriental Floral de dama. Notele de varf sunt pepene si bergamot; notele de mijloc sunt tuberoza, violeta si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

pepene bergamot

tuberoza violeta iasomie

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mimmina by Mimmina.

Mimmina Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mimmina Mimmina fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mimmina Mimmina, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mimmina dupa Mimmina. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mimmina de Mimmina reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Guerlain Apres l'Ondee Burberry Burberry Brit Red Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Annick Goutal Songes Matthew Williamson Matthew Williamson Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Roxana Illuminated Perfume Lyra Erreuno Erreuno Benefit So Hooked on Carmella Xerjoff Oesel NafNaf Expression