Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Malizia Bon Bons Primobacio Mirato de dama

Malizia Bon Bons Primobacio Mirato de dama

acrisor

Malizia Bon Bons Primobacio de Mirato este un parfum Floral Fructat de dama. Parfumul prezinta persimon, afine, zmeura, trandafir si lemn de santal.

persimon afine zmeura trandafir lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Malizia Bon Bons Primobacio by Mirato.

Malizia Bon Bons Primobacio Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mirato Malizia Bon Bons Primobacio fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mirato Malizia Bon Bons Primobacio, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Malizia Bon Bons Primobacio dupa Mirato. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Malizia Bon Bons Primobacio de Mirato reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Jacadi Jacadi Mademoiselle Cathy Guetta Pink Power Avon Make Me Smile Candie`s Candie`s Luxe Aubusson Histoire D`Amour 2 Fresh Fig Apricot Enrico Coveri Firenze Roccobarocco Tre Lulu Castagnette Lady Castagnette