Designeri » M » Oriental Vanilat « Grupuri

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato de dama

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato de dama

fin condimentat

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla de Mirato este un parfum Oriental Vanilat de dama. Parfumul prezinta vanilie.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Malizia Bon Bons Sweet Vanilla by Mirato.

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Malizia Bon Bons Sweet Vanilla dupa Mirato. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Malizia Bon Bons Sweet Vanilla de Mirato reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chopard Wish Demeter Fragrance Apple Pie Eadward Fragrances Indulge Helmut Lang Eau de Parfum Grassroots World Of Your Own Les Nereides Douceur de Vanille Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Jessica Simpson Dessert Treats Candy Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense