Designeri » M » Oriental Vanilat « Grupuri

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato de dama

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Mirato de dama

fin condimentat

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla de Mirato este un parfum Oriental Vanilat de dama. Parfumul prezinta vanilie.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Malizia Bon Bons Sweet Vanilla by Mirato.

Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Malizia Bon Bons Sweet Vanilla dupa Mirato. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Malizia Bon Bons Sweet Vanilla de Mirato reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Demeter Fragrance Apple Pie The Body Shop Vanilla Perfume Oil Aquolina Pink Sugar Sensual Gendarme 7 Sinful Scents Excess Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Corine de Farme M'zelle Marshmallow Ulric de Varens Miss Varens Yves Rocher Marron de Noel Sabon Femme Strange Invisible Perfumes Elektrou