Designeri » M » Floral Fructat « Grupuri

Lychee Rose Mistral de dama

Lychee Rose Mistral de dama

tropical

Lychee Rose de Mistral este un parfum Floral Fructat de dama. Parfumul prezinta lici, trandafir, note lemnoase si note condimentate.

lici trandafir note lemnoase note condimentate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Lychee Rose by Mistral.

Lychee Rose Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mistral Lychee Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mistral Lychee Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Lychee Rose dupa Mistral. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Lychee Rose de Mistral reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Paris Hilton Just Me Naomi Campbell Eternal Beauty Jacadi Jacadi Garcon Geoffrey Beene Chance Manuel Canovas Pink Riviera Aquolina Tweety Loewe A Mi Aire Sarantis B.U. Dreamy La Prairie Life Threads Sapphire Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011