Designeri » M » Floral « Grupuri

160 Molinard de dama

160 Molinard de dama

Vreau: 1

160 Molinard de dama Imagini

160 de Molinard este un parfum Floral de dama. 160 a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt lacramioare si zambila; notele de mijloc sunt ylang-ylang si ciclama; Notele de baza sunt cedru de Virginia, lemn de santal si lichen.

lacramioare zambila

ylang-ylang ciclama

cedru de Virginia lemn de santal lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 160 by Molinard.

160 Recenziile parfumurilor

Este un parfum destul de aspru, simtindu-se bine zambila si ylang-ylangul. Este si usor dulceag, iar baza, compusa din cedru si lichen ii confera acea usoara asprime de care pomeneam. Imi pare usor masculin, dar destul de banal, neinventiv.
Nota mea: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Molinard 160 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Molinard 160, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 160 dupa Molinard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 160 de Molinard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Benetton Tribu Trance Essence Abbey Rose Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Loewe Esencia Femme Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Costes Costes 2 Norma Kamali Violette Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Jo Wood Organics Tula