Designeri » M » Citric Aromatic « Grupuri

Eau Fraîche Molinard unisex

Eau Fraîche Molinard unisex

Eau Fraîche de Molinard este un parfum Citric Aromatic unisex. Parfumul prezinta citrice, menta si vetiver.

citrice menta vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau Fraîche by Molinard.

Eau Fraîche Recenziile parfumurilor

Eau Fraîche by Molinard 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Molinard Eau Fraîche fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Molinard Eau Fraîche, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau Fraîche dupa Molinard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau Fraîche de Molinard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Creed Neroli Sauvage Guess Guess Man Kenneth Cole Reaction Esteban Fraicheur Andalouse Esteban Fureur d'agrumes Crabtree & Evelyn West Indian Lime Air-Val International Disney Fairies Aqaba Aqaba for Men Ayala Moriel Sabotage Parfums Berdoues Vetivera Herbacea DSH Perfumes For the Groom