Designeri » M » Citric Aromatic « Grupuri

Eau Fraîche Molinard unisex

Eau Fraîche Molinard unisex

Eau Fraîche de Molinard este un parfum Citric Aromatic unisex. Parfumul prezinta citrice, menta si vetiver.

citrice menta vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau Fraîche by Molinard.

Eau Fraîche Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Molinard Eau Fraîche fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Molinard Eau Fraîche, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau Fraîche dupa Molinard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau Fraîche de Molinard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Carrera Carrera Emotion Donna Karan DKNY Men Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Agatha Ruiz de la Prada Lio Corinne Cobson Love Etc Diptyque Oyedo Bogner Bogner Man Classic Summer Edition O Boticario Acqua Brasilis Caswell Massey Verbena Thymes Eucalyptus Kristel Saint Martin KSM Can Carlos Albahaca