Designeri » M » Floral Verde « Grupuri

Les Fleurs: Mimosa Molinard de dama

Les Fleurs: Mimosa Molinard de dama

Les Fleurs: Mimosa de Molinard este un parfum Floral Verde de dama. Les Fleurs: Mimosa a fost lansat in 1994. Parfumul prezinta mimoza, note verzi, stanjenel, ylang-ylang, lemn de santal, heliotrop, vanilie si mosc.

mimoza note verzi stanjenel ylang-ylang lemn de santal heliotrop vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Les Fleurs: Mimosa by Molinard.

Les Fleurs: Mimosa Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Molinard Les Fleurs: Mimosa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Molinard Les Fleurs: Mimosa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Les Fleurs: Mimosa dupa Molinard. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Les Fleurs: Mimosa de Molinard reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Gucci Envy Katie Price aka Jordan Besotted Max Factor Le Jardin Jardin de France Muguet Floris Seringa Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Czech & Speake Mimosa Charriol Tourmaline ID Parfums Mei Li Bliss Bliss John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise