Designeri » M » Oriental « Grupuri

Ambre Mona di Orio unisex

Ambre Mona di Orio unisex

Ambre Mona di Orio unisex Imagini Ambre Mona di Orio unisex Imagini

Ambre de Mona di Orio este un parfum Oriental unisex. Creatorul acestui parfum este Mona di Orio. Parfumul prezinta cedru de Atlas, ylang-ylang, rasina benzoica, balsam Tolu si vanilie de Madagascar.

cedru de Atlas ylang-ylang rasina benzoica balsam Tolu vanilie de Madagascar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambre by Mona di Orio.

Ambre Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mona di Orio Ambre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mona di Orio Ambre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambre dupa Mona di Orio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambre de Mona di Orio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Abinoam Desejo Thierry Mugler Eau de Star Lomani Cruiser for Men Prada No9 Benjoin Hummer Hummer E. Coudray Ambre et Vanille Yves Rocher Aztek Rochas Lumiere Original Renee Musk Nez a Nez Vanithe Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Rasasi Muzarkash