Designeri » M » Floral « Grupuri

Jabu Mona di Orio unisex

Jabu Mona di Orio unisex

miere

Jabu de Mona di Orio este un parfum Floral unisex. Jabu a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta petit grain, floare de portocal african, rasina benzoica, trandafir, nuca de cocos, prune, miere alba si Amyris.

petit grain floare de portocal african rasina benzoica trandafir nuca de cocos prune miere alba Amyris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jabu by Mona di Orio.

Jabu Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mona di Orio Jabu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mona di Orio Jabu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jabu dupa Mona di Orio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jabu de Mona di Orio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Liz Claiborne Bora Bora Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Etienne Aigner In Leather Prince Matchabelli Aviance Night Musk Nautica Nautica Bermuda Blue Natura Amor America Paramela Nicole Miller Nicole Apothia IF Pacifica French Lilac Yosh Sottile 1.61 Monsoon Elation Weil Fleur De Weil