Designeri » M » Oriental Floral « Grupuri

Nuit Noire Mona di Orio unisex

Nuit Noire Mona di Orio unisex

Nuit Noire Mona di Orio unisex Imagini Nuit Noire Mona di Orio unisex Imagini

Nuit Noire de Mona di Orio este un parfum Oriental Floral unisex. Nuit Noire a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Mona di Orio. Notele de varf sunt ghimbir, floare de portocal, cardamom si portocala; notele de mijloc sunt tuberoza, lemn de santal, scortisoara, cuisoare, cedru si olibanum; Notele de baza sunt pielarie, boabe de tonka, mosc si ambra.

ghimbir floare de portocal cardamom portocala

tuberoza lemn de santal scortisoara cuisoare cedru olibanum

pielarie boabe de tonka mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nuit Noire by Mona di Orio.

Nuit Noire Recenziile parfumurilor

talpas
talpas

Este un parfum elegant, oriental, bogat. Un pic in stilul parfumurilor "de alta data", dar nicidecum nu mi se pare urat. Daca e compatibil cu pielea ta, e o pielarie deosebita.

Jesus!!! Miroase EXACT a balegar!!!!! :((((( Mai mult nu stiu ce sa zic...

Miruna
Miruna

E oribil!!!!

Nuit Noire by Mona di Orio 1.60 out of 5 based on 5 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mona di Orio Nuit Noire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mona di Orio Nuit Noire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nuit Noire dupa Mona di Orio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nuit Noire de Mona di Orio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Annick Goutal Songes Rochas Absolu Intense Simply Red Domenico Caraceni Loren Mimmina Mimmina Amouage Eau d`Amouage Penhaligon`s Amaranthine Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Roberta di Camerino Donna R Pierre Wulff Gilda Tiens Rare Robert Piguet Calypso