Designeri » M » Oriental Lemnos « Grupuri

Oiro Mona di Orio unisex

Oiro Mona di Orio unisex

Oiro de Mona di Orio este un parfum Oriental Lemnos unisex. Oiro a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Mona di Orio. Notele de varf sunt mandarina, sangele voinicului si condimente; notele de mijloc sunt iasomie, olibanum, heliotrop, ylang-ylang si vetiver; Notele de baza sunt imortela, cedru, ambra si mosc.

mandarina sangele voinicului condimente

iasomie olibanum heliotrop ylang-ylang vetiver

imortela cedru ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oiro by Mona di Orio.

Oiro Recenziile parfumurilor

Parfumul incepe floral-spicy, dar si cu un miros usor animalic, dirty. Simt apoi o iasomie foarte puternica, acompaniata de o nota pudrata. Parfumul nu il simt cu siaj mare, insa este bogat, opulent ca si compozitie. Deci, pentru mine acest parfum s-ar incadra in categoria dirty-floral :) Nota mea: 5/10

Oiro by Mona di Orio 2.40 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mona di Orio Oiro fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mona di Orio Oiro, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oiro dupa Mona di Orio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oiro de Mona di Orio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Al-Rehab Rehab Montale Orient Extreme Les Nereides Oppoponax Zirh Corduroy Diesel Only The Brave Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Avon Outspoken by Fergie Rasasi Amber Oudh Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Arno Sorel Homme Bath and Body Works Noir