Designeri » M » Oriental Lemnos « Grupuri

Vanille Mona di Orio unisex

Vanille Mona di Orio unisex

Vanille Mona di Orio unisex Imagini Vanille Mona di Orio unisex Imagini

Vanille de Mona di Orio este un parfum Oriental Lemnos unisex. Vanille a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Mona di Orio. Notele de varf sunt petit grain, cuisoare, rom si portocala amaruie; notele de mijloc sunt vetiver, lemn de santal, lemn de guaiac si ylang-ylang; Notele de baza sunt ambra, boabe de tonka, balsam Tolu, pielarie, mosc si vanilie de Madagascar.

petit grain cuisoare rom portocala amaruie

vetiver lemn de santal lemn de guaiac ylang-ylang

ambra boabe de tonka balsam Tolu pielarie mosc vanilie de Madagascar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanille by Mona di Orio.

Vanille Recenziile parfumurilor

Desi alte parfumuri ale Monei di Orio nu imi plac, acesta de fata este cel putin interesant. Este o vanilie atipica, imbracata in condimente si lemne si mangaiata de note suave de piele. Parfumul imi place si pentru ca nu este foarte dulce, dar si pentru ca are un aer asa vintage cumva, parca putin prafuit. ma cam deranjeaza nota unsuroasa pe care o simt cam pe tot parcursul parfumului. Siaj si persistenta bune. Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mona di Orio Vanille fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mona di Orio Vanille, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanille dupa Mona di Orio. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanille de Mona di Orio reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Laura Biagiotti Sotto Voce Alfred Dunhill Desire for a Man CoSTUME NATIONAL Scent Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Avon Bond Girl 007 Forever Lili Bermuda Cedar DSH Perfumes Oude Arabique Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme SoOud Burqua Azzaro Azzaro Duo Men