Designeri » M » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanilla Blossom Monotheme Fine Fragrances Venezia de dama

Vanilla Blossom Monotheme Fine Fragrances Venezia de dama

Vanilla Blossom Monotheme Fine Fragrances Venezia de dama Imagini

Vanilla Blossom de Monotheme Fine Fragrances Venezia este un parfum Oriental Vanilat de dama. Parfumul prezinta vanilie, orhidee, note fructate si note lemnoase.

vanilie orhidee note fructate note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanilla Blossom by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Vanilla Blossom Recenziile parfumurilor

diandra
diandra

Am cumparat acest parfum din doua motive,unul,pentru ca avea un pret accesibil,1ooml la 13 euro,si doi,pentru ca este o marca italiana,care are ca activitate principala,parfumurile...nu ca altii,creatori de moda faimosi,creatori de bijuterii,etc.care aprofitind de numele,de notorietatea lor deja faimoasa,cumpara parfumurile de la respectivele case de fragranze,,si normal ca un parfum ajunge sa coste...cit un salariu...deci,am cumparat aceasta apa de toaleta,si nu imi pare rau...pacat ca nu este si apa de parfum,dar si asa,chiar de la primul puf,simti totul de la inceput,vanilia calda si sensuala,apoi dupa un timp,se simt si notele lemnoase,si este destul de persistent avind in vedere ca e apa de colonie.pentru cine cauta adevarata vanilie,acesta e parfumul potrivit,adecvat pentru toate varstele.intr-un cuvint,sensualitate si eleganta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanilla Blossom dupa Monotheme Fine Fragrances Venezia. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanilla Blossom de Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Montblanc Présence d'une femme Demeter Fragrance Caramel Alyssa Ashley Vanilla Laurence Dumont Vanille Bourbon Sage Machado Onyx Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Love & Toast Honey Coconut Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Teufels Kuche Lament Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Carol`s Daughter Ecstasy Sabon Femme