Designeri » M » Pielarie « Grupuri

Aoud Cuir d’Arabie Montale de barbati

Avut: 1 Vreau: 2

oud
tabac

Aoud Cuir d’Arabie de Montale este un parfum Pielarie de barbati. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta tutun, mesteacan, Lemn de Agar(Oud) si pielarie.

tutun mesteacan Lemn de Agar(Oud) pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aoud Cuir d’Arabie by Montale.

Gulbadan

Aoud Cuir d’Arabie Recenziile parfumurilor

Cezar1988
Cezar1988

Cel mai brutal parfum creat vreodata ??? Posibil... Un amestec de tabac, piele si oud care iti taie respiratia. Foarte intoxicant si foarte indraznet. Nu il porti pentru a primi complimente, il porti pentru a arata celor din jur ca nu-ti pasa ce zic ei despre parfumul tau. Stiu ca suna ciudat dar Aoud Cuir d'Arabie miroase a piele Hermès :) cei care au fost intr-un store Hermès, stiu despre ce vorbesc. Nota de oud nu este deloc tipica pentru Montale, deloc medicinala. Pentru cei care isi doresc cevai mai moale, Montale Aoud Leather e recomandarea mea. Aoud Leather e un Tuscan Leather Light.

Aoud Cuir d’Arabie by Montale 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Aoud Cuir d’Arabie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Aoud Cuir d’Arabie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aoud Cuir d’Arabie dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aoud Cuir d’Arabie de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Caron Tabac Blond Gres Cabochard Maurer & Wirtz GranValor Tabac Montana Parfum de Peau Valentino Vendetta Uomo Odori Cuoio Sonoma Scent Studio Fireside Intense Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie James Heeley Cuir Pleine Fleur Auguste Esprit de Cuir Lord`s Jester Zephyr