Designeri » M » Lemnos Acvatic « Grupuri

Aoud Forest Montale unisex

Aoud Forest Montale unisex

marin
oud

Aoud Forest de Montale este un parfum Lemnos Acvatic unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta apa de mare, mosc, lamaie de Amalfi, grapefruit, rozmarin, trandafir, ghimbir, Lemn de Agar(Oud) si Ambergris.

apa de mare mosc lamaie de Amalfi grapefruit rozmarin trandafir ghimbir Lemn de Agar(Oud) Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aoud Forest by Montale.

Aoud Forest Recenziile parfumurilor

Aoud Forest by Montale 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Aoud Forest fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Aoud Forest, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aoud Forest dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aoud Forest de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Acvatic
Christian Lacroix Bazar pour Homme Versace Metal Jeans  Men Benetton United Colors of Benetton Man Hugo Boss Boss Pure DSQUARED² She Wood DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Givenchy Play Summer Vibrations Biotherm Biotherm Homme Force Rasasi Hope Men Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon Andrea Maack Craft Avon Jet Femme Holiday