Designeri » M » Pielarie « Grupuri

Aoud Leather Montale unisex

Aoud Leather Montale unisex

Avut: 2 Vreau: 2

oud

Aoud Leather de Montale este un parfum Pielarie unisex. Aoud Leather a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta sofran, cardamom, bergamot, Lemn de Agar(Oud), pielarie, piper si Ambergris.

sofran cardamom bergamot Lemn de Agar(Oud) pielarie piper Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aoud Leather by Montale.

Tuscan Leather
Godolphin
David Yurman Limited Edition
La Yuqawam Homme

Aoud Leather Recenziile parfumurilor

Traian
Traian

Unul dintre cele mai bune Montale-uri. O pieleraie superb conceputa, fructata, dulce. Este similar cu Tuscan Leather, dar mai bun in opinia mea. Are acel "aer" unisex (asadar este bun si pt dame). Il recomand mai mult pentru iesirile de seara/clubbing.

NU PUTETI DA GRES CU ACEST MONTALE!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Aoud Leather fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Aoud Leather, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aoud Leather dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aoud Leather de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Versace Versace L'Homme Daniel Hechter Caractere Odori Cuoio Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Adidas Adidas Dare Jack Black Jack Black Signature Black Mark James Heeley Cuir Pleine Fleur Ayala Moriel Rebellius Ayala Moriel Frangipanni Gloves Neil Morris Fetish Puredistance M