Designeri » M » Lemnos Condimentat « Grupuri

Aoud Musk Montale unisex

Aoud Musk Montale unisex

oud

Aoud Musk de Montale este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta sofran, lemn de abanos, vetiver, ambra, mosc si Lemn de Agar(Oud).

sofran lemn de abanos vetiver ambra mosc Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aoud Musk by Montale.

Duro

Aoud Musk Recenziile parfumurilor

Traian
Traian

Un parfum Frumos, care merge de minune pe vreme racoroasa, cat si seara. Vetiverul il face sofisticat, usor "green" si potrivit pentru ziua, celelalte note il fac potrivit pentru seara. Se deschide cu un miros puternic de lemn de agar, (care sincer nu mi s-a parut medicinal) urmat de mosc, vetiver si sofran. Este un parfum masculin, MODERN, condimentat. Proiectia si longevitatea sunt de calitatea Montale, adica BESTII! Un singur puf tine 12h si se va proiecta relativ constant! Eu am mers la varianta 3 pufuri si am facut 2-3 persoane sa stranute, dar asta nu le-a facut sa se indeparteze (din contra), ceea ce inseamna ca nu este un parfum respingator, ci unul PLACUT!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Aoud Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Aoud Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aoud Musk dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aoud Musk de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Kenzo Kenzo Jungle Homme D`Orsay Le Dandy Hugo Boss Boss In Motion Green Jo Malone Nutmeg & Ginger Zirh Ikon Guerlain Habit Rouge Armoiries Bijan Bijan VIP Julian Rouas Versailles G. Nejman G.Nejman  Emir The Different Company Sens et Bois Bath and Body Works Oak Jeanne Arthes Boum Pour Homme