Designeri » M » Lemnos Condimentat « Grupuri

Aoud Safran Montale unisex

Aoud Safran Montale unisex

oud
tabac

Aoud Safran de Montale este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Aoud Safran a fost lansat in anii 2000's. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta sofran, trandafir si Lemn de Agar(Oud).

sofran trandafir Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aoud Safran by Montale.

Oudi

Aoud Safran Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Aoud Safran fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Aoud Safran, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aoud Safran dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aoud Safran de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Guerlain Vetiver Extreme Roberto Verino VV Man Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme JoAnne Bassett Memories MDCI Parfums Ambre Topkapi Julian Rouas Versailles Lancetti Suspense Gianni Campagna Bespoke Francesco Smalto Fullchoke Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices Smell Bent Dr. Dreidel Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose