Designeri » M » Lemnos « Grupuri

Dark Aoud Montale unisex

Dark Aoud Montale unisex

oud

Dark Aoud de Montale este un parfum Lemnos unisex. Dark Aoud a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta lemn de santal si Lemn de Agar(Oud).

lemn de santal Lemn de Agar(Oud)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dark Aoud by Montale.

Dark Aoud Recenziile parfumurilor

Traian
Traian

Un parfum serios, LEMNOS, usor condimentat. Incepe cu deschiderea medicinala, cu care toti ne obisnuim cand vine vorba de oud, mergand spre un miros care-mi aduce aminte de ceva cunoscut (magazine orientale, ceainarii etc.). Il consider un parfum liniar, lipsit de imaginatie, destul de monoton, plictisitor, dar placut.Il vad purtat de catre un om serios, precum un avocat cu clasa sau persoane puternice. Proiectie si longevitate marca Montale (bestiale), inca se mai simt in mostre... Merge pt tinute de seara, elegante sau casual, chiar si pt plimbari in parc sau natura, dar nu il consider potrivit pentru intalniri!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Dark Aoud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Dark Aoud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dark Aoud dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dark Aoud de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Guerlain Vol de Nuit Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Versace Green Jeans Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Profumum Roma Alba Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Givenchy Pi Neo 2010 Ava Luxe Bois Fonce Arno Sorel Shaman Platinum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver