Designeri » M » Oriental Floral « Grupuri

Deep Roses Montale unisex

Deep Roses Montale unisex

oud

Deep Roses de Montale este un parfum Oriental Floral unisex. Deep Roses a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta mosc, ambra, mandarina, trandafir, Lemn de Agar(Oud) si bujor.

mosc ambra mandarina trandafir Lemn de Agar(Oud) bujor

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Deep Roses by Montale.

Deep Roses Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Deep Roses fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Deep Roses, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Deep Roses dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Deep Roses de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Cartier Panthere Alexander McQueen My Queen Shiseido Vocalise Dana Lutece Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Parfum d`Empire Cuir Ottoman Gale Hayman Glamour Profumum Roma Volo AZ 686 Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Creed Angelique Encens Fragonard Murmure Jean Paul Gaultier Classique X Extrait