Designeri » M » Oriental Lemnos « Grupuri

Full Incense Montale unisex

Full Incense Montale unisex

Full Incense de Montale este un parfum Oriental Lemnos unisex. Full Incense a fost lansat in anii 2000's. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta laudanum frantuzesc, tamaie, rasina elemi, paciuli si cedru de Virginia.

laudanum frantuzesc tamaie rasina elemi paciuli cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Full Incense by Montale.

Full Incense Recenziile parfumurilor

radumihail
radumihail

Inchei seria de recenzii ale parfumurilor "otherworldly" cu Full Incense, care alaturi de Fou d'Absinthe, L'Orpheline si Encre Noire imi dau peste cap "procesoarele olfactive" intr-un mod placut si foarte enigmatic. Astfel, Full Incense este o tamaie veritabila in proportie de 90% care impreuna cu un 5% rasini, si 5% cedru (desi eu simt mai degraba tabac decat cedru) alcatuiesc o minunatie. O monstruozitate din punct de vedere al proiectiei si longevitatii, mie imi pare mai degraba masculin desi este listat ca unisex. Exista parfumuri tamaioase cu siguranta mult mai bine blend-uite, insa Full Incense are un ruggedness aparte care ma hipnotizeaza pur si simplu. De pe forumuri am aflat ca seama cu Comme des Garcons - Incense Avignon pe care se pare ca nu am noroc in a-l gasi. Per total, un parfum enigmatic, usor tenebros chiar, insa intr-un mod cat se poate de pozitiv din punct de vedere olfactiv.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Full Incense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Full Incense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Full Incense dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Full Incense de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Portrait of a Lady Givenchy Pi Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Calvin Klein Obsession Amouage Memoir Woman Christian Dior Dune Juliette Has A Gun Lady Vengeance Montale Blue Amber Cartier Must de Cartier Amouage Dia pour Femme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Rance 1795 Avant le Jour Robert Piguet Bois Noir Montale Aoud Collection - Red Aoud Tom Ford Violet Blonde Thierry Mugler Alien Essence Absolue Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Chanel Chanel N°5 Molinard Habanita Eau de Parfum Juliette Has A Gun Citizen Queen