Designeri » M » Oriental « Grupuri

Ginger Musk Montale unisex

Ginger Musk Montale unisex

acrisor

Ginger Musk de Montale este un parfum Oriental unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta ghimbir, fructe rosii, mosc si mure.

ghimbir fructe rosii mosc mure

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ginger Musk by Montale.

Ginger Musk Recenziile parfumurilor

L-as incadra in categoria oriental-vanilat, fiindca este dulce, puternic dar si pudrat. Nu miroase a ghimbir, mie ghimbirul in stare pura nici nu imi place, ci miroase a mosc mult, aromatizat cu ceva fructe si cu multa pudra si zahar sau vanilie. Este foarte feminin, nu il pot vedea purtat de barbati. Siajul este moderat, persistenta este buna. Evaluare: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Ginger Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Ginger Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ginger Musk dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ginger Musk de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Avon Surrender Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Jean Desprez Bal a Versailles Creed Vanisia Stephanie de Saint-Aignan Berberiades biehl parfumkunstwerke eo01 Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Nina Ricci Phileas Comme des Garcons Glitter Michael Storer Monk Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient