Designeri » M » Oriental Condimentat « Grupuri

Greyland Montale unisex

Greyland Montale unisex

Greyland de Montale este un parfum Oriental Condimentat unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta cedru, lemn de santal, vetiver, lemn de guaiac, ghimbir, piper, pielarie, mosc si trandafir.

cedru lemn de santal vetiver lemn de guaiac ghimbir piper pielarie mosc trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Greyland by Montale.

Gucci pour Homme

Greyland Recenziile parfumurilor

Ufff... un parfum brut, care se dezvolta foarte urat pe pielea mea. Are caracter total masculin, dar nu asta ma deranjeaza, ci faptul ca se amaraste foarte tare, iar acest miros nu ma aranjeaza si nu reusesc sa-l inteleg... Este deci piperat-amar si greoi, fara strop de dulceata si fara aer.
Siaj moderat, persistenta moderat-buna. Evaluare: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Greyland fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Greyland, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Greyland dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Greyland de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Hugo Boss Boss Soul Serge Lutens Rousse Aftelier Cacao Sonia Rykiel Rykiel Woman Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Frederic Malle Noir Epices Coty Dulce Vanilla Ted Baker X2O Extraordinary for Men Washington Tremlett Black Tie Annayake Miyabi Man LR Jungle Man Kesling Sinai