Designeri » M » Oriental Lemnos « Grupuri

Louban Montale unisex

Louban Montale unisex

oud

Louban de Montale este un parfum Oriental Lemnos unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta mosc, lemn de santal, paciuli, tamaie, olibanum, trandafir, Lemn de Agar(Oud) si frunza de violeta.

mosc lemn de santal paciuli tamaie olibanum trandafir Lemn de Agar(Oud) frunza de violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Louban by Montale.

Midnight Oud

Louban Recenziile parfumurilor

Louban by Montale 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Louban fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Louban, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Louban dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Louban de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Lanvin Arpege Pour Homme Annayake Miyako Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Estée Lauder Sensuous Laura Biagiotti Venezia Uomo Creed Bois du Portugal L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Chantecaille Kalimantan