Designeri » M » Oriental Lemnos « Grupuri

Louban Montale unisex

Louban Montale unisex

oud

Louban de Montale este un parfum Oriental Lemnos unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta mosc, lemn de santal, paciuli, tamaie, olibanum, trandafir, Lemn de Agar(Oud) si frunza de violeta.

mosc lemn de santal paciuli tamaie olibanum trandafir Lemn de Agar(Oud) frunza de violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Louban by Montale.

Midnight Oud

Louban Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Louban fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Louban, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Louban dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Louban de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Paco Rabanne Ultraviolet Naomi Campbell Mystery Vivienne Westwood Let It Rock Estée Lauder Sensuous Laura Biagiotti Venezia Uomo Lomani Ignition Christian Dior Elixir Midnight Poison By Kilian Cruel Intentions Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Yves Rocher Nature Millenaire Dorin Un Air d’Arabie Amber Dorin Roses des Vents Sud