Designeri » M » Oriental Vanilat « Grupuri

Mukhallat Montale unisex

migdale
nuci
Mukhallat Montale unisex Imagini

Mukhallat de Montale este un parfum Oriental Vanilat unisex. Mukhallat a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta vanilie, mosc, migdale, capsuni si balsam de Peru.

vanilie mosc migdale capsuni balsam de Peru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mukhallat by Montale.

Mukhallat Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Pentru cei care nu isi pot permite cumpara acest parfum am descoperit unul identic de la Al Haramain, se numeste Makkah si este incredibil de ieftin, un parfum cu care trebuie sa ai multa rabdare pana sa ii descoperi frumusetea,nu va speriati d ela primul puf, asa sunt toate parfumurile arabesti, complexe, sofisticate, dulci, se aseaza dupa mult timp dar sunt absolut deosebite.

Mukhallat by Montale 2.31 out of 5 based on 15 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Mukhallat fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Mukhallat, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mukhallat dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mukhallat de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Robert Piguet Petit Fracas Montale Sweet Oriental Dream Lorenzo Villoresi Teint de Neige Guerlain Insolence Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Montale Roses Musk Thierry Mugler Alien Essence Absolue Mancera Roses Vanille Frederic Malle Iris Poudre Christian Dior Hypnotic Poison Keiko Mecheri Loukhoum Thierry Mugler Angel Montale Roses Elixir Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Elie Saab L'Eau Couture By Kilian Back to Black Frederic Malle Lipstick Rose Amouage Dia pour Femme