Designeri » M » Oriental Floral « Grupuri

Orange Flowers Montale unisex

Orange Flowers Montale unisex

miere
Orange Flowers Montale unisex Imagini

Orange Flowers de Montale este un parfum Oriental Floral unisex. Acesta este un parfum nou Orange Flowers a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Notele de varf sunt lamaie, condimente si mandarina; notele de mijloc sunt ylang-ylang, miere, floare de portocal, paciuli si iasomie; Notele de baza sunt vanilie, lichen, cedru si mosc alb.

lamaie condimente mandarina

ylang-ylang miere floare de portocal paciuli iasomie

vanilie lichen cedru mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Orange Flowers by Montale.

Dilmun
Orchid Soleil

Orange Flowers Recenziile parfumurilor

crisa
crisa

O combinatie interesanta de citrice si condimente putin indulcite. Imi inspira o femeie determinata, bine definita ca personalitate, directa si in acelasi timp feminina.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Orange Flowers fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Orange Flowers, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Orange Flowers dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Orange Flowers de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Givenchy Organza Indian Jasmin Rance 1795 Josephine Pierre Balmain Balmya de Balmain S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Mimmina Mimmina Delle Grazie Paris Rouge DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Gale Hayman Glamour Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Divine L`etre Aime Femme The Party The Garden Party Frangipane Allegri Allegri