Designeri » M » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

White Musk Montale unisex

ozonic
acvatic
White Musk Montale unisex Imagini

White Musk de Montale este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta frunza de violeta, ylang-ylang si mosc.

frunza de violeta ylang-ylang mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about White Musk by Montale.

White Musk Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale White Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale White Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica White Musk dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre White Musk de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Bvlgari Omnia Amethyste Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Michael Kors Michael Kors Morgan Morgan de Toi Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Bvlgari BLV Absolute Molinard Les Fleurs: Violette Bruno Acampora Sballo Sergio Tacchini Precious Pink O Boticario Quasar Gap Stay Max Azria BCBGirls Star