Designeri » M » Lemnos Condimentat « Grupuri

Wood and Spices Montale de barbati

Wood and Spices Montale de barbati

oud

Wood and Spices de Montale este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Creatorul acestui parfum este Pierre Montale. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), vetiver, lemn de santal si tamaie.

Lemn de Agar(Oud) vetiver lemn de santal tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Wood and Spices by Montale.

Wood and Spices Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montale Wood and Spices fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montale Wood and Spices, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Wood and Spices dupa Montale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Wood and Spices de Montale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Hermes Rocabar Creed Original Vetiver Hugo Boss Boss In Motion Green Jacomo Paradox Green for Men Canali Canali Style Avon Ironman Tonino Lamborghini Feroce Ted Baker Endurance Franck Olivier Black Touch Mauboussin M Generation Rasasi Dhaneloudh Combodi Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear