Designeri » M » Oriental Floral « Grupuri

Femme de Montblanc Montblanc de dama

Femme de Montblanc Montblanc de dama

cacao
scortisoara
Femme de Montblanc Montblanc de dama Imagini Femme de Montblanc Montblanc de dama Imagini Femme de Montblanc Montblanc de dama Imagini Femme de Montblanc Montblanc de dama Imagini Femme de Montblanc Montblanc de dama Imagini

Femme de Montblanc de Montblanc este un parfum Oriental Floral de dama. Femme de Montblanc a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt ananas, scortisoara, bergamot si cardamom; notele de mijloc sunt floare de portocal, iasomie, trandafir turcesc si heliotrop; Notele de baza sunt ambra, paciuli, mosc, zmeura, piersica, ciocolata amaruie si vetiver.

ananas scortisoara bergamot cardamom

floare de portocal iasomie trandafir turcesc heliotrop

ambra paciuli mosc zmeura piersica ciocolata amaruie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Femme de Montblanc by Montblanc.

Femme de Montblanc Recenziile parfumurilor

diandra
diandra

Am primit un campione din acest parfum,apa de toaleta, si mi-a placut de la primul...miros.este foarte feminin,elegant,imbietor si ceea ce e important e ca rezista,dar cu o conditie...sa fie aplicat pe haine,altfel rezista mai putin.eu percep doar trandafirul turcesc,ambra si scortisoara,cit priveste ciocolata...nici urma.fiecare percepe diferit,dar e un parfum sublim,merita cumparat.

maeda
maeda

Este un parfum superb, in care notele de ciocolata se amesteca absolut delicios cu fructele si florile din compozitia parfumului. Exista o singura problema: persistenta lui este aproape 0.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montblanc Femme de Montblanc fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montblanc Femme de Montblanc, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Femme de Montblanc dupa Montblanc. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Femme de Montblanc de Montblanc reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Chanel Allure Sensuelle Prada L`Eau Ambree Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Parfum d`Ete Thierry Mugler Womanity Calvin Klein Euphoria Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Christian Dior Midnight Poison Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Pure Poison Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Hypnotic Poison Guerlain Shalimar Parfum Initial Cerruti 1881 Thierry Mugler Angel Christian Dior Dior Addict Yves Saint Laurent Belle d`Opium Moschino Couture!