Designeri » M » Lemnos Aromatic « Grupuri

Homme Exceptionnel Montblanc de barbati

Homme Exceptionnel Montblanc de barbati

cafea
Homme Exceptionnel Montblanc de barbati Videouri
Homme Exceptionnel Montblanc de barbati Imagini Homme Exceptionnel Montblanc de barbati Imagini

Homme Exceptionnel de Montblanc este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Homme Exceptionnel a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt cafea, mandarina si lavanda; notele de mijloc sunt salvie, menta si ghimbir; Notele de baza sunt mosc, paciuli si ambra.

cafea mandarina lavanda

salvie menta ghimbir

mosc paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Homme Exceptionnel by Montblanc.

Homme Exceptionnel Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

Unul dintre cele mai bune parfumuri pe care le-am mirosit vreodata!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Montblanc Homme Exceptionnel fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Montblanc Homme Exceptionnel, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Homme Exceptionnel dupa Montblanc. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Homme Exceptionnel de Montblanc reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Christian Dior Higher Lacoste Hot Play Escada Escada Sentiment pour Homme Perry Ellis 360° Blue for Men Germaine Monteil Royal Secret for Men Antica Farmacista Lustrous Fire Davidoff Adventure Amazonia Roger & Gallet Bois d`Orange Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Benetton Benetton Verde Man CB I Hate Perfume Revelation Zippo Fragrances Zippo Original