Designeri » M » Floral Verde « Grupuri

My Morgan Morgan de dama

My Morgan Morgan de dama

tropical
My Morgan Morgan de dama Imagini My Morgan Morgan de dama Imagini

My Morgan de Morgan este un parfum Floral Verde de dama. My Morgan a fost lansat in 2008. My Morgan a fost creat de Laurent Bruyere si Dominique Ropion. Notele de varf sunt mure si guava; notele de mijloc sunt bujor, violeta, liliac si lacramioare; Notele de baza sunt mosc, vanilie si cashmeran.

mure guava

bujor violeta liliac lacramioare

mosc vanilie cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about My Morgan by Morgan.

Made for Women

My Morgan Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Morgan My Morgan fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Morgan My Morgan, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica My Morgan dupa Morgan. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre My Morgan de Morgan reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Louis Feraud Louis Feraud Gai Mattiolo Be Sparkling Coty Muguet des Bois Orlane Fleurs d`Orlane Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Tartine et Chocolat Ptisenbon Creed Fleur de The Rose Bulgare Potter & Moore Tea Rose and Sage TerraNova Sakura and Green Tea ID Parfums Mei Li Florascent Aqua Aromatica The Vert