Designeri » M » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Cheap & Chic Light Clouds Moschino de dama

Cheap & Chic Light Clouds Moschino de dama

Avut: 3

Cheap & Chic Light Clouds Moschino de dama Imagini

Cheap & Chic Light Clouds de Moschino este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Cheap & Chic Light Clouds a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt ciclama, floare de piersic si frunze verzi; notele de mijloc sunt trandafir, iasomie si lotus; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, ambra, mosc, vanilie, ambretta (nalba de mosc) si cedru.

ciclama floare de piersic frunze verzi

trandafir iasomie lotus

lemn de santal paciuli ambra mosc vanilie ambretta (nalba de mosc) cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cheap & Chic Light Clouds by Moschino.

D&G Light Blue
Rem

Cheap & Chic Light Clouds Recenziile parfumurilor

Un parfum chimic, cu intentie de miros de mere verzi si iasomie, dar cu miros real de gasolina si punga de plastic. Este catastrofal de urat si sintetic. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 2/10

Dana Maria
Dana Maria

Prima data cand l-am mirosit am zis ca miroase a benzina, mi s-a parut groaznic. Insa i-am dat o sansa vara. Eiii, atunci se schimba socoteala. Miroase a mare, a valuri, ca o adiere curata. Merita incercat.

maeda
maeda

Nu stiam cum miroase acest parfum, dar l-am primit cadou. Dupa ce l-am pulverizat pe incheietura mainii, am avut un soc. Este de departe, cel mai rau parfum pe care l-am mirosit. Mi-a fost rau toata dupa-amiaza de la el. Nici dupa ce m-am spalat bine pe maini nu a disparut mirosul. Este ceva foarte sintetic, iti ia practic oxigenul. Oribil.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Moschino Cheap & Chic Light Clouds fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Moschino Cheap & Chic Light Clouds, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cheap & Chic Light Clouds dupa Moschino. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cheap & Chic Light Clouds de Moschino reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Jil Sander Style Pastels Blush Pink Giorgio Beverly Hills Red 2 Alain Delon Samourai Woman Love Gold Boadicea the Victorious Intense Costamor Dulcess Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Gale Hayman Delicious Amber Love Passport Fairy Wish Remy Latour Diamond Rain Sprezzatura 751 Amori Erranti Kate Moss Vintage Muse Il Profvmo Chocolat Frais