Designeri » M » Floral « Grupuri

Glamour Moschino de dama

Glamour Moschino de dama

sarat
Glamour Moschino de dama Videouri
Glamour Moschino de dama Imagini Glamour Moschino de dama Imagini Glamour Moschino de dama Imagini Glamour Moschino de dama Imagini

Glamour de Moschino este un parfum Floral de dama. Glamour a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt sare, floare de mandarin si pelin; notele de mijloc sunt trandafir japonez, orhidee si nufar; Notele de baza sunt ambra, cedru si mosc.

sare floare de mandarin pelin

trandafir japonez orhidee nufar

ambra cedru mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Glamour by Moschino.

Amor Amor

Glamour Recenziile parfumurilor

Addict
Addict

De la început și pană la final îmi place acest parfum.Nota ușoară de sare se întrepătrunde rapid cu cea de pelin,așadar un debut verde-amarui-sărat,prima dată experimentat,dar care mă bine-dispune.
Florile din mijloc sunt acolo,detectez un trandafir delicat și parcă și orhidee.
La final se simte bine de tot ambra.
Este un parfum aerisit și eu îl văd "mulat" foarte bine pe o piele bronzată si uscată de soare...oare voi avea răbdare pana atunci?

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Moschino Glamour fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Moschino Glamour, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Glamour dupa Moschino. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Glamour de Moschino reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Jean Paul Gaultier Classique Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Very Irresistible Sensual Robert Piguet Fracas Chanel Chance Eau de Toilette Chanel Chance Eau Tendre Cerruti 1881 Cartier Baiser Vole Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Rose Absolue Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Giorgio Armani Sensi Givenchy Hot Couture Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Chanel Coco Noir Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Dior Addict