Designeri » M » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Womanity Eau pour Elles Mugler de dama

Womanity Eau pour Elles Mugler de dama

marin
cimbru
Womanity Eau pour Elles Mugler de dama Imagini Womanity Eau pour Elles Mugler de dama Imagini

Womanity Eau pour Elles de Mugler este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Womanity Eau pour Elles a fost lansat in 2012. Womanity Eau pour Elles a fost creat de Christine Nagel si Serge Majoullier. Parfumul prezinta capsuni, smochina neagra, caviar si apa de mare.

capsuni smochina neagra caviar apa de mare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Womanity Eau pour Elles by Mugler.

Womanity

Womanity Eau pour Elles Recenziile parfumurilor

Sorana P
Sorana P

Womanity clasic este "semnatura" mea....din acest motiv il am si il iubesc si pe acesta. Aduce foarte mult cu apa de parfum...poate doar putin mai suav.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mugler Womanity Eau pour Elles fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mugler Womanity Eau pour Elles, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Womanity Eau pour Elles dupa Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Womanity Eau pour Elles de Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Mugler Alien Cerruti 1881 Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Midnight Poison Hermes 24 Faubourg Amouage Amouage Epic Woman Mugler Womanity Cartier La Panthere Lancome Tresor In Love Amouage Amouage Lyric Woman Guerlain Shalimar Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Prada Prada Candy Annick Goutal Songes Mancera Roses Greedy Giorgio Armani Armani Mania Amouage Honour Woman